BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas 2009-01

UŽDRAUSTAS REKLAMOS KLIPAS

Skaityti čia.

Rodyk draugams

A. VALINSKO VARGO VAKARIENĖ

Lietuvos žinios šiandien su detalėmis aprašinėja A. Valinsko vizitą į Alytų. Man įstrigo pastraipa apie Seimo pirmininko dovaną : „Susitikimą su daugiau kaip pusantro šimto alytiškių Seimo pirmininkas baigė labdaringu gestu. Šešiolikmetei Alytaus vaikų globos auklėtinei Samantai Karpavičiūtei sumokėjo 536 litus už italų kalbos vadovėlius ir pamokas, kad mergaitė išmoktų šios kalbos ir galėtų bendrauti su dviem broliukais, kuriuos įsivaikino italų šeima.“

Gestas tikrai gražus. Tačiau nežinau, gal nesu padorus žmogus, bet vėl sukirbėjo niekinga mintelė. Tarkim, esu turtingas, tarkim, netgi esu labai geras. Ir noriu savo 536 litus įteikti kokiam vargingam ar ligotam žmogui. Taigi nueinu į kūdikių, vaikų, senukų namus ar šiaip į Onkologijos skyrių ir įteikiu. Ar pavedimą padarau, laiko gaišti nereikia.

Ar būtina šia proga važiuoti į susirinkimą ir jo pabaigoje, susikvietus visus įmanomus žiniasklaidos „šarus“, su pompastika atlikti verksmingą melodramą?

Pataisykit, jei ne taip galvoju.

Kiti valinskologijos straipsniai:

A. VALINSKAS IR JO PRISIKĖLIMAI


A. VALINSKAS IR MORKOS

Rodyk draugams

KODĖL ROLANDAS SKAISGIRYS?

Skaityti čia.

Rodyk draugams

MIRTIS TV ARBA SĖKMINGAI TRINAM REKLAMAS

Skaityti čia.

Rodyk draugams

TAI KRIZĖ AR NE KRIZĖ?

Lietuvos televizijų vadovams aimanuojant dėl krizės, mažinant darbuotojų skaičių bei dvigubai „kertant“ per laidų biudžetus, disonansu skamba spaudos pranešimas iš recesiją pergyvenančios Didžiosios Britanijos BSkyB. Ši garsiojo Ruperto Murdocho kompanija 2009-aisiais planuoja sukurti 1000 naujų darbo vietų!

Gabūs lietuvaičiai televizininkai, mokantys anglų kalbą, jau žinote, kur reikia migruoti.

„Iššūkius keliančioje ekonominėje aplinkoje mes parodėme puikius rezultatus, koncentruodamiesi į kokybę, vertę ir mūsų klientų aptarnavimą“, - sako Sky vadovas Jeremy Darroch. „Klientų kas metai didėja visuose sektoriuose, o taip pat ir rekordiškai augančiame HD… Pasitinkame 2009-uosius būdami stiprūs.“

Na, 2009-uosius ir LNK, ir TV3 taip pat pasitiko nesilpnos. O po to viena ir kita televizija staiga pradėjo silpnėti. Antra vertus, imi ir pagalvoji – o gal jų vadovybei krizė yra patogus laikas neskausmingai susitvarkyti skausmingus reikalus televizijų viduje – juk krizė!

uagadugu kiek stebina tas sinchroniškumas, panašūs skaičiai, analogiška derybų taktika.

Čia tik dėl krizės?

Rodyk draugams

APIE POLITINES DISKUSIJAS TV

Skaityti čia.

Rodyk draugams

A. VALINSKAS IR MORKOS

uagadugu jau skelbė išsamų opusą apie Arūno Valinsko prisikėlimus, o Vilniaus diena šiandien aprašo Seimo pirmininko studentiškus nuotykius.

Pasirodo iš universiteto jis švysteltas dėl suklastotos pažymos. Bet klastotę A. Valinskas neigia, nes “Pažymą dėl liudijimo civilinėje byloje A.Valinskui išdavė teismo sekretoriatas”, – Seimo pirmininko vardu atsakė jo atstovė spaudai Indrė Viržintė”.

Ech, koks gudragalvis tas mūsų Seimo pirmininkas. Pasirodo, suklastota priežastis klastotei išduoti nėra klastotė.

A. Valinsko galvoje tada ūžė tokia žalia jaunystė, kad ne universitetai buvo galvoj. Lietuva jam atleistų šitą nuodėmę, kaip lenkai atleido savo premjerui D. Tuskui už jaunatvišką pomėgį rūkyti žolytę. Užtektų trumpos išpažinties. O čia visokie išsisukinėjimai, klastotė ne klastotė…

Valiau, Valiau, nereikėjo eiti Seimą, sugrauš tave kaip morką.

Rodyk draugams

BTV PAŠĖLO

Skaityti čia.

Rodyk draugams

LNK APLENKĖ TV3

Skaityti čia.

Rodyk draugams

TV ŽIŪROVAI 2008-AISIAIS

Skaityti čia.

Rodyk draugams

Naujesni įrašai »