BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas "Apklausos" kategorijai

“UAGADUGU” SKAITYTOJAI OBJEKTYVIAUSIA LAIKO TV3. “UAGADUGU” TAI NEPATINKA

uagadugu yra pikti, kaip širšės. Mums nepatinka balsavimo rezultatai eilinėje apklausoje. Jie tokie:

Labai ilgai laikėme šią apklausą užkūrę svetainėje. Vis tikėjomės, kad balsuotojai ateis į protą. Neatėjo. Kodėl mums nepatinka rezultatai? Todėl, kad balsuotojai balsavo ne už objektyvumą, o už populiarumą. Tarkim, LNK Žinios nėra mažiau objektyvios už TV3-jų. Be to jos kokybiškiau daromos, šios žinios dažnai paskelbia informaciją pirmos, kartais netgi aplenkdamos portalus. Ko TV3-juose su žiburiu nerasi. Čia paviršutiniškas, daug minkštesnis srautas. Nieko gero nesitikiu ir iš J. Butkevičienės atsiradimo šitame kanale. Greičiau atvirkščiai. Po šios benefisų LTV net ir uagadugu aišku, kad tai, švelniai šnekant, šališka žurnalistė.

TV3 šioje apklausoje taip stulbinamai aplenkė kitas televizijas, nes yra televizijų žiūrėjimo lyderė. Ji tiesiog pritraukia daugiau žiūrovų, o todėl ir jos Žinios yra lyderės. Ir iš tiesų - 18:45 val. TV3 Žinios aukštai iškilusia auditorijos kreive tiesiog nokautuoja LNK šią aplenkdama bene dvigubai.

Bet ar nuo to jos tampa objektyvesnės? Abejojame.

LNK įvaizdis tiek pakritęs, kad ją šioje apklausoje aplenkė netgi LTV. Aišku, šios televizijos ilgametis įdirbis informacijos srityje negali neatsispindėti, bet LNK… Tokia galybė…

Net aštuoni procentai uagadugu skaitytojų rinkosi apklausoje nepaminėtą kanalą. Belieka spėlioti, koks jis yra. Spėjame, kad koks BBC World, CNN arba Euronews, mūsuose matomi kabeliu ir per palydovą.

Manyčiau, kad sėkmingu skaičiumi reiktų laikyti Lietuvos ryto TV surinktus penkis procentus. Nors, manytume, kad įvertintas ne objektyvumas, o ypatingas dėmesys informacijai šiame kanale.

Tik vienai penkiasdešimtajai uagadugu balsuotojų tinka BTV. Eilinis kanalo nuosmukio ženklas.

Rodyk draugams

MŪSŲ SKAITYTOJAI APŽAVĖTI TV3 SEZONO PRADŽIA

Baigėme savo apklausą dėl to, kuris TV kanalas, uagadugu skaitytojų nuomone, geriausiai pradėjo TV sezoną. Rezultatai tokie:

uagadugu apklausa nėra profesionali. Tai mėgėjiškas bandymas apčiuopti tam tikras tendencijas. Juolab, kad mes apsiribojame tik uagadugu skaitytojų ratu, todėl tik tokia aprėptimi tos apklausos ir yra reprezentatyvios. 

Kaip matote, mūsų parapijoje TV3 laimi nokautuojančiu pranašumu. Ji surinko daugiau balsų, nei kiti trys nacionalinės aprėpties kanalai kartu sudėjus. Aišku, būtų galima visa tai nurašyti blogas.lt blogofermos paaugliškai auditorijai, tarp kurios TV3 žiūrovų tradiciškai daugiau, tačiau uagadugu, nors ir yra integrali blogas.lt dalis, vis dėlto turi kiek kitokią auditoriją.

TV3 dominavimas, ko gero, yra logiškai paaiškinamas. Šis kanalas jau pradedant atidarymo renginiu atrodė žymiai solidžiau. Čia ir žvaigždžių legionas, ir stiprios savireklaminės akcijos, čia ir didelio biudžeto TV projektai, kur LNK atrodo daug kukliau.

uagadugu nuoširdžiai nustebino, kad LNK uagadugu apklausoje pralaimėjo netgi LTV, kurios sezono pradžia buvo labiau formalumas, nei konkreti praktika. Galime tai paaiškinti tuo, kad LTV turi ištikimus ir už ją visada, nepriklausomai nuo turinio kokybės, balsuosiančius žiūrovus, o LNK savuosius labai lengvai gali prarasti kito komercinio kanalo labui.

Juolab, kad paskutiniaisias metais du dideji varžovai labai supanašėjo, perimdami vienas kito privalumus ir, ko neišvengsi, ydas.

Bet tai tik sezono pradžia.

Rodyk draugams

MŪSŲ SKAITYTOJAI: SU PIRATAIS GERIAUSIAI SUSITARTŲ HENRIKAS DAKTARAS

Skaityti čia.

Rodyk draugams

UAGADUGU APKLAUSA DĖL SASHOS SON(G) SĖKMĖS (ARBA NE) “EUROVIZIJOJE 2009″

Skaityti čia.

Rodyk draugams

UAGADUGU APKLAUSA DĖL GRIPO: PESIMISTŲ IR OPTIMISTŲ PUSIAUSVYRA

Skaityti čia.

Rodyk draugams

UAGADUGU KLAUSĖ JŪSŲ AMŽIAUS

Skaityti čia.

Rodyk draugams

“VAIKŲ BALSAS 2009: APKLAUSOS REZULTATAI

Skaityti čia.

Rodyk draugams

SUKAKTIS IR APKLAUSA

Skaityti čia.

Rodyk draugams

Naujesni įrašai »