BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“TV ANČIAI” KERPA SPARNUS?

Skaityti čia.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (12)

 1.    Gabija 2009-10-23 11:18 rašė:

  Ne Tomas Ališauskas?

 2.    Alius 2009-10-23 11:45 rašė:

  Taip, Gabija. Tomas. Ačiū už pastabą. Ištaisėme.

 3.    urvinis 2009-10-23 12:03 rašė:

  Ach, koks įvykis. Viena debiliška laida pasirodė dar prastesnė už kitą debilišką. Tokia prasta, kad tiktų tik visuomeninei tv su jos pavėpusiais modernaus komerciško greičio nepagaunančiais žiūrovais- pensininkais. (Greičiau jie išdvėstų, tik trukdo jauniems genijams, nepagauna kampo, nesupranta bambalinių projektų.)

  KLN tv klausimas žiūrovams:
  -Kuo labiau pasitikite: drasiumkedziu ar rudolfvalentinu?
  -Jei pirmuoju- skambinkite trumpuoju numeriu 123, jei antruoju- 321. Skambučio kaina- 2 Lt.

  KLN tv klausimas žiūrovams:
  Vakar Amerikos ambasada nenorėjo atsakyti į klausimą apie slaptą CŽV kalėjimą Lietuvoje. Ar manote, kad Amerikos ambasadorius Lietuvoje privalo atsistadydinti?
  Atsakymas TAIP- numeriu 123,
  Atsakymas NE- numeriu 321. Laukiame skambučių visą dieną, kaina tik 2 Lt. (Bala nematė…, pensininkams ir maxima-kortelių-turėtojams- su nuolaida. 20 proc. vis tiek iš jūsų mažai naudos…)

 4.    Alius 2009-10-23 13:48 rašė:

  Mažam televizijos pasaulėliui tai įvykis. Nors gal iš šalies ir keistai tai atrodo. Kai norėsis kontempliuoti globaliau, būtinai užeisiu pas tave, Urvini.

 5.    vilnis 2009-10-23 14:18 rašė:

  Lietuviškos televizijos pasaulis yra ne mažas, o tiesiog nykus. Ir tą nykumą didina profesionalų pastangos pagal naująją šių laikų alchemikų formulę spausti iš š… pinigus. Jei tik primityvai gamintų laidas primityvams, tai nebūtų taip nuobodu, nes tiesiog galima būtų retkarčiais žvilgterėti į autentišką pasaulį, ekskursija po juros periodo parką, tskant :) Bet kai intelektualai laužo galvas, kaip primityviau viską padaryti, tai jau graudu.

 6.    urvinis 2009-10-23 14:33 rašė:

  KLN tv anonsuoja naują, jau tuoj-tuoj startuosiančią laidą, kuri vadinsis šviežiai ir netikėtai: “PINGVINAS!” To dar nebuvo!

  Laidoje matysite:
  (kadangi nepriklausau televizijos pasaulėliui- elgiuosi neprofesionaliai, nusirašinėju. Įvedžiau gūglio langelin žodžius “naujoje laidoje matysime”. Pavardes ir kanalų pavadinimus išmetus, gaunasi tai, ko reikia)

  -.. naujoje laidoje erzins įžymybes.
  - naujoje laidoje … Kiekvieną savaitę matysime reportažus iš trijų skirtingų Europos šalių: vienas - rimtesnis, …
  - “Naujoje mano laidoje bus labai baisu” ….
  -Tačiau .. naujojoje laidoje bus aktyvus vedėjas – vyks į filmavimus ir įvykio vietoje …. Provokacijų programą… matysime jau…
  -Kokią laidoje… matysime **-itą - švelnią namų fėją ar griežtą furiją? …
  -Laidos premjeroje dalyvaus pats…. … asilui … žiūrovai pamatys naujoje televizijos laidoje … išplaukia į platesnius vandenis – laidoje ne tik matysite naujų rubrikų, …
  -teks perdėlioti tam tikrus prioritetus, ką matysime kitais metais. … Naujoje… laidoje – itin pikantiška tema: kurios iš dalyvių figūra … Apie L. nėštumą DELFI patvirtino ir laidos „Iš…“ …
  .-….Naujoje… laidoje „…..“ – dramatiška skandalingosios … su visomis detalėmis ir aplinkybėmis matysite naujoje…publicistikoje“, …
  -naujame… sezone matysime nemirtingą Dan… … Naujoje kulinarinėje laidoje, kurią finansuoja IKI, varžysis profesionalūs virėjai. …
  -Naujojoje laidoje Madam įkūnysianti Sk…. garbaus amžiaus šou dalyves mokys etiketo ir elgesio subtilybių. Ji taip pat prižiūrės jas ir sugalvos užduočių. …

  http://www.youtube.com/watch?v=1Ddz0KG5JN8&feature=player_embedded

 7.    Alius 2009-10-23 15:09 rašė:

  Urvini - tai kad ne originalumo paieškomis tas televizijos pasaulėlis yra užsiėmęs. Čia nesislepiant sakoma, kad tik durnius gaišta laiką kažkokioms naujoms idėjoms, nes pragmatiškiau nusirašinėti. Taigi esi savas ežiukų tarpe.

 8.    Alius 2009-10-23 15:41 rašė:

  Vilniai - sutinku, graudu. Bet nori valgyti tie profesionalai. O už kitką nieks nemoka arba moka skatikus.

 9.    bobute 2009-10-24 18:05 rašė:

  Įsivelsiu į diskusiją. Aš irgi esu iš tų, kuriems na tiesiog nuobodu žiūrėti tas primityvias ir banalias infošou laidas. Norėdama sužinoti naujienas tiesiog įsijungiu žinias, dar paspoksau diskusijų laidas.
  Tačiau suprantu, kad tai yra komercija - televizinę prekę reikia parduoti ir užsidirbti.
  O žmonėms tai patinka ir jie žiūri. Kaip ir meksikietiškas muilo operas. Kartais nuvažiuoju pas provincijoje gyvenančius bičiulius. Šie po du aukštuosius turintys žmonės (!) per televiziją žiūri tas muilo operas. Aš pasišaipau ir tuo metu išeinu pasivaikščioti - prie užtvankos, į mišką. Mat man, sostinėje gyvenančiai mieščionkai, labai trūksta gamtos.
  Tačiau nuo tada suprantu, kodėl tie serialai transliuojami.

 10.    aš 2009-10-24 20:29 rašė:

  Man įdomiausia laida yra LTV “Savaitė”, kurią veda Virginijus Savukynas. Su jo atėjimu ji smarkiai pagerėjo. pasižiūrėkite į reitingus,- tapo žiūrimiausia LTV laida. O V. Savukynas puikiai moka daryti interviu. Tai neabejotinai pats geriausias žurnalistas Lietuvoje.

 11.    vilnis 2009-10-24 21:41 rašė:

  Bobute, jei netrūktų taip laiko, tai irgi muilo operas pažiūrinėčiau. Jos nėra tokios kvailos kaip galbūt blogiausieji jų pavyzdžiai. Jos greičiausiai atlieka pasakų vaidmenį: suprantamai pasakoja paprastus dalykus, tačiau jų situacijos ar dialogai gali būti net pakankamai pamokomi. Vieną sykį mano intelektuali draugė atkreipė į tai dėmesį ir papasakojo keletą epizodų, kurie dar praktiškesni nei dabar mėgstami psichologų patarimai, dalinami smarkiai perkamose knygose. ;-)

  O dėl originalios televizinės prekės pardavimo paprieštarausiu. Kol kas lietuviškose televizijose pardavimo lentynos man primena sovietmečio laikų pasirinkimą maisto prekių parduotuvėse: daug vienodų konservų dėžučių, dviejų rūšių duona ir mandarinai prieš Naujus metus. Žmonės ir tada pirkdavo tai, ką duodavo, o kur dėsies? Net stovėdavo eilėse prie silkės ir kiaulių galvų. Nes tai jau buvo daaaug geriau už karvės tešmenis. :)

 12.    TV3 TINKLELIS: PERMAINŲ MARATONO PRADŽIA? 2009-10-30 19:46 rašė:

  [...] rašėme apie TV anties problemą TV3 [...]

Rašyk komentarą